5 ALKOSY Football Club Legioniści 0:7 (0:2)
9 Pingole ALKOSY Football Club 1:0 (0:0)
10 Big Boys Dream 0:5 (0:1)
11 Starsi Panowie Wolves 0:1 (0:0)
12 LUX CAR Lambada Stokrotki 1:2 (1:0)

W sobotę piłkarze amatorzy rozegrali mecze czwartej kolejki spotkań i dopisała im skuteczność. W sześciu spotkaniach padły aż 24 bramki.

W jednym z ciekawszych spotkań dotychczas niepokonany Dream przegrał z Lux Car Lambada 2:3. Lux Car już do przerwy prowadził 3:0 po dwóch bramkach Jakuba Czyżaka i jednej Arkadiusza Stępnia. Po przerwie Dream zaczął odrabiać straty (bramki Tomasz Nowicki, Patryk Nowicki), ale nie udało mu się doprowadzić do wyrównania. Mimo porażki nadal prowadzi w tabeli
.

Kolejne mecze piłkarze amatorzy rozegrają w najbliższy weekend na boisku przy ul. Skrzydlatej. W sobotę początek gier o godz. 18, a w niedzielę o godz. 9.
— Kibice mile widziani, a zapewnić możemy, że sytuacji bramkowych i goli nie zabraknie — zapewniają organizatorzy ligi z Miejskiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji w Elblągu.

Wyniki 4. kolejki spotkań: U-62 — Legioniści 0:0 (0:0), Pingole — Ryśki 7:0 (4:0), Big Boys — Zryw 2:1 (1:1), Starsi Panowie — ALKOSY Football Club 2:1 (0:0), Lux Car Lambada — Dream 3:2 (3:0), Stokrotki — Wolves 6:0 (3:0)

1. Dream 9 18:4

2. Stokrotki 9 11:4

3. Big Boys 9 9:8

4. Legioniści 7 9:1